Contact

AddThis Social Bookmark Button

Denumire si Adresa Bucuresti


Dinu Gheorghe Cabinet de psihologie

Piata Victoriei - Soseaua Nicolae Titulescu nr. 1, bl. A7, sc. 4, et. 4, apt. 103, interfon 103, sector 1, Bucureşti

Tel. si mail:
Psiholog Gabriel Dinu: 0724.306.188; gabriel.dinu@psihosolutii.ro
Psiholog Roxana Niculescu: 0722.762.805; roxana.niculescu@psihosolutii.ro
Psiholog Irina Paraschiv: 0735.884.103; irina.paraschiv@psihosolutii.ro
Psiholog Simona Chiriluta: 0736.632.542; simona.chiriluta@psihosolutii.ro
Psiholog Mihaela Stinga (Iote): 0736.632.545; mihaela.iote@psihosolutii.ro
Psiholog Diana Zamfir: 0735.884.105; diana.zamfir@psihosolutii.ro
Psiholog Alexandra Pacurar: 0751.052.008; alexandra.pacurar@psihosolutii.ro

Telefon fix: 0371 000 002

Punct de reper:
Treceti pe langa restaurantul Spring Time si, dupa Banca Uni Credit, scara blocului este lipita de restaurantul SubWay.

Dati clic pe harta pentru a o mari!

 

Denumire si Adresa CLUJ-NAPOCA

Cabinet individual de psihologie Roxana Petrus.

Strada Universitatii, numarul 3, etaj 1, apartament 23b, Cluj-Napoca, judetul Cluj.

Tel. si mail:
Psiholog Roxana Petrus: 0757.381.077; roxana.petrus@psihosolutii.ro
Psiholog Ioana Ionicioiu: 0746.211.896; ioana.ionicioiu@psihosolutii.ro

Punct de reper:
Peste drum de Libraria Humanitas, intrarea se afla langa Rembrandt Art Cafe.

Facebook



Gabriel Dinu - Radio Lynx

" Desi nu stii, in tine este psihologul perfect!"

Gabriel Dinu

Gabriel Dinu - Realizator emisiunea 'Confidential'.

Vizualizare continut

Număr afişări conţinut : 2000651

Utilizatori online

Avem 30 vizitatori online

Intreaba un psiholog

Nume:
Email:
Intrebarea dvs.:
Introduceti codul de mai sus:

Cauta in site

Abonare newsletter

Despre mersul la psiholog

Ati apelat la serviciile unui psiholog?

Psihoterapia copilului

Rasplata si pedeapsa in educatia copilului

Sunt foarte multi factori importanti in educarea unui copil. Atentia si afectiunea pe care i-o acorda parintii sunt elemente esentiale pentru o buna dezvoltare emotionala a micutilor. Ar fi bine sa mai mentionam si existenta explicatiilor pe care le dam copiilor, cat si modalitatea prin care dam aceste explicatii.
[ citeste articolul complet ]

Psihoterapie de cuplu

Probleme cu erectia si ejacularea precoce

Cele mai multe probleme sexuale ale barbatilor sunt psihogene. Foarte putine au ca si cauza dereglari fiziologice autentice. Asa stand lucrurile, am decis sa detaliez in acest articol cauzele si mecanismele de functionare ale celor mai intalnite disfunctii sexuale la barbati.
Sa abordam mai intai problemele cu erectia. [citeste articolul complet]

Tulburari psihice

Depresia si cauzele ei

Din ce in ce mai multi oameni acuza aceasta tulburare psihica.
Depresia este o tulburare afectiva care are ca si trasatura specifica tristetea profunda, stare ce persista perioade indelungate.
Cea mai serioasa forma a acestei tulburari este depresia majora. 
[ citeste articolul complet ]

Copyright © 2009 - Psihosolutii.ro - S.C.P Niculescu & Dinu. Toate drepturle rezervate. Powered by Total Web Technologies.
  Google+