suparata rau

Moderator: admin

suparata rau

Postby carmensitta on Sun Oct 25, 2009 9:49 am

Sunt foarte trista, dezamagita, de 3 ani jum am fost cu un baiat el primul pentru mine, eu prima pentru el, nu ne-am inselat niciodata, acum 2 luni ne-m despartit, din vina mea, eu am vrut sa il las deoarece parintii lui nu ma suporta, m-au dat afara, mi-au zis ca sunt o piedica pentru el, pana si el se schimbase, imi spunea ca nu avem niciun viitor, se mai racise…si am zis stop, nu iti mai sunt o piedica, in timpul asta ca sa pot trece peste am stat cu un baiat dar nu s-a intamplat nimic intre noi, si l-am mintit pe el ca sa isi vada de viata lui, ca il iubesc pe acest baiat si ca nu mai simt nimic pentru el, atunci el a plans, a zis ca nu poate traii fara mine si in felul asta si-a gasit si el o fata, eu pana la urma am zis ca ai mai dau o sansa, el era cam speriat, nu am inteles atunci de ce, dar fericit s-a impacat cu mine, apoi necazul meu a aparut, am aflat ca s-a culcat cu acea fata, daca ma credeti am vrut sa imi pun capat zilelor, parerea mea ca sunt foarte afectata, nu imi pot revenii, am numai ganduri ciudate, l-am iertat, ca nu pot traii fara el si il iubesc nebuneste, dar imi vine mereu in gand un filmulet cu ei…cum o faceau, ma doare, am fost singura asta pentru mine era un vis, asta imi doream intr-o relatie, visul meu a murit, nu voi mai fi singura niciodata pentru el, nu ma pot impaca cu acest gand, ma apuca mereu plansul, ma gandesc ca maine ma voi trezii si am sa spun a fost un cosmar, ce sa fac, cum sa imi revin, el regreta amarnic, dar mi-a zis ca s-a culcat cu ea ca nu mai rezista, credea ca ma va uita asa si pe el il macina ca nu mai e doar al meu desii mi-a explicat ca sufleteste a fost si va fi doar al meu, ajutati-ma ca simt ca mor pe zi ce trece, am acel filmult cu ei non stop, oare voi mai putea face dragoste cu el fara sa ma gandesc cum a facut-o cu ea??? il iubesc si nu vreau sa il pierd vreau sa trec peste, intrebarea este…cum?
carmensitta
 
Posts: 1
Joined: Sun Oct 25, 2009 9:36 am

Return to Consiliere psihologica si psihoterapie de cuplu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron